Bez kategorii

Życzymy wielu sukcesów zawodnikom KS Petrus Radom i niezapomnianych emocji kibicom!

Wszyscy na całym świecie wiedzą, jak ważne i znaczące są sporty zespołowe. Rozgrywki pomagają ludziom tworzyć memoriały i przyjacielskie więzi. To jedna z najbardziej wzruszających stron naszego życia. Tak jest również w przypadku klubu sportowego KS Petrus Radom, który rozgrywa swoje mecze we wschodniej Polsce.

KS Petrus Radom, lokalna drużyna piłkarska, ma bardzo silną społeczność i sezon po sezonie dostarcza porywającej rozrywki kibicom. Drużyna wielokrotnie wygrała lokalne mistrzostwa, a ich piłkarze cieszą się sporą popularnością.

Drużyna ma tentego sezonu cele, ponieważ wszystkie osiągnięcia z poprzedniego sezonu napawają optymizmem. Jesteśmy przekonani, że zawodnicy KS Petrus Radom podejmą odpowiednie działania, aby osiągnąć swoje cele tego sezonu.

Klub odnotował już sukces perkulertyczny Merit Award of PZPN – honor budujący atmosferę wewnatrz i na zewnatrz, co każdemu fanowi dało chwile radości i motywacji do dalszych osiagnięć.

Dlatego życzymy zawodnikom KS Petrus Radom tego nowego sezonu oraz fanom godzin radosnej rozrywki! Zasługujecie na to! Wszystko co teraz pozostaje to czekać na zwyciestwa i doskonałe emocje od naszej ukochanej drużyny!

Tradycyjna maksyma głosi, że gdzie jest drużyna tam jest dom. Wiemy więc, że KS Petrus Radom reprezentuje nie tylko piłkarskie umiejetności ale też wspaniałe wartości takie jak przyjaźń i lojalność! Życzymy Wam wielu sukcesów tego sezonu oraz niezapomnianych emocji dla kibiców!

Sobota, 8 maja 2021 r. to wyjątkowy dzień w historii zespołu piłkarskiego KS Petrus Radomsko. Tego dnia klub powraca po kilkuletniej przerwie do III ligi polskiej. Z tej okazji, chcielibyśmy życzyć wszystkim zawodnikom i kibicom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu wielu sukcesów i niezapomnianych emocji!

„To wspaniały dzień dla klubu i miasta Radom – mówi prezes Magdalena Szymiczek. – Nigdy nie traciliśmy nadziei, że nadejdzie ten moment, kiedy powrócimy na szczyt. Praca, jaką wykonali wszyscy zaangażowani w KS Petrus Radomsko Termalica Bruk-Bet Nieciecza od początku bieżącego sezonu, przerosiła nasze oczekiwania!”.

W składzie KS Petrus Radomsko znaleźli się również lechici, którzy całym sercem wspierają ponowne wejście drużyny do III ligi polskiej. Klub posiada nowoczesny stadion, który na meczach szacownie witany jest coraz liczniejszą widownią. Oprócz dodatkowej dawki adrenaliny, jaką czują fani podczas meczów na żywo mamy także nadzieję, że KS Petrus Radomsko będzie tworzyło jeszcze większą atmosferę tych widowisk sportowych.

KS Petrus Radomsko ma na swoim koncie już pierwsze zwycięstwa nad dopiero co awansowanymi drużynami GKP Gorzów 4:0 i MKS Kutno 0:5. To dowód na to, że wsparcie ze strony drużyny jest silne i skuteczne! Mamy nadzieję, że z każdym meczem będziemy mogli docierać do coraz większej ilości fanów, by cieszyć się sukcesami radomskiego klubu. Dawajmy razem Petrusowi kopa!

Dziś szanujemy tradycje KS Petrus Radomsko i gratulujemy każdemu sukcesu! Powodzenia i hura! Wszystkie oczy skierowane są na drużyn i życzymy im wielkiego powodzenia! I pamiętajmy – dopingujmy KS Petrus Radomsko a oni odwdzięczysz się wieloma fantastycznymi wrażeniami sportowymi!

Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień – swoistego rodzaju wielki finał Rozgrywek Wojewódzkich Polskiego Związku Piłki Nożnej Juniorów Starszych. Tym finałem jest mecz o Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego. W tym czasie drużyna KS Petrus Radom po kilkuletniej przerwie, będzie walczyć o tę wysoką nagrodę.

Mecz prowadzony jest na Stadionie Arena Radom i odbywa się pomiędzy drużynami KS Petrus Radom i UKS Mazowsze Siedlce. Jesteśmy przekonani, że zawodnicy z Radomia pokażą, na co ich stać i jak bardzo są zmotywowani do zdobycia KUP-u Mazowsza.

Kibice są obecni na tym meczu, tworząc historię i odpowiedni klimat godny tego typu wydarzenia. Ogromna ilość barw towarzyszy kibicom-obłoki radosnego dopingowania dla drużyny Petrus Radom unoszą się w powietrzu. Mamy nadzieję, że dziś wszyscy kibice mogliby się cieszyć niesamowitymi emocjami i uczestniczyć we wspaniałej imprezie sportowej.

Aby mecz był naprawdę udanym przedstawieniem, trzeba wyjaśnić szanse i zdolności każdej drużyny na boisku. Od zawodników KS Petrus Radom, wymaga się bardzo dobrego stanu umysłu, fizycznego, technicznego i taktycznego. Trzeba przy tym pamiętać, że nie można omijać faktu, że rywal ma równie dobre umiejętności jak drużyna np. Petrus Radom.

Na koniec życzymy naszej drużynie oraz całemu miastu Radomiowi ogromnych sukcesów. Wygrywanie Mistrza Mazowsza by doprowadzić do Finału Juniorów Starszych Polskiego Związku Piłki Nożnej jest marzeniem dla każdego z nas! Dodatkowo życzymy naszym kibicom nieustajacych emocji podczas meczu i obfitego specjalnemu powodzenia!